شرکت پایاطب افزار

مـــــعرفی مخـــــتصر

گروه_پایا_طب_افزار/معرفی_مختصر

موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه عبارت است از ” طراحی، تولید و تعمیر انواع دستگاه­های کاربردی در حوزه پزشکی، تهیه و تولید و توزیع تجهیزات اتاق عمل و ابزارها و دستگاههای جراحی و بیمارستانی و نصب تاسیسات بیمارستانی و تجهیزات و ادوات پزشکی و مهندسی پزشکی”.

شرکت پایا طب افزار از بدو تاسیس با بهره ­گیری از علم روز و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان خبره مهندسی برق و مهندسی پزشکی توانسته است مراکز درمانی و بیمارستانهای بسیاری را در بخش کنترل عفونت و استرلیزاسیون یاری نماید. این شرکت از ابتدای فعالیت خود  و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خود توانسته است در کسوت مشاور و یا مجری راه اندازی و بهینه سازی و ارتقای کیفی بخش CSR( CENTRAL STERLIZATION ROOM)  در بسیاری از مراکز درمانی سطح کشور و همچنین انجام چندین پروژه در کشورهای همسایه از جمله عراق و جمهوری آذربایجان بوده است.

امروز شرکت پایا طب افزار با تکیه بر دانش و تجربه چندیدن ساله دست به طراحی و ساخت اتوکلاو پلاسما زده و در این راستا تا مرحله ساخت نمونه اولیه و دریافت استانداردها و تاییدیه های لازم پیش رفته است. امید برآن است با یاری پروردگار مهربان تا پابان سال 1400 شاهد تولید و عرضه این دستگاه پیشرفته به بازار تجهیزات پزشکی کشور عزیزمان خواهیم بود.

بلندپروازی ما، پیش بردن صنعت خود، ارائه عملکردهای مناسب در بلند مدت و مشارکت در پایداری کسب و کار است.